Nareszcie wolne popołudnie! Możesz spokojnie usiąść na kanapie i wypić filiżankę pysznej kawy. I wtedy do głowy zaczynają przychodzić Ci różne pomysły… Czujesz, że potrzebna jest zmiana. Tylko czego? Koloru włosów? Pracy? Mieszkania? Zanim jednak zarządzisz wielką rewolucję życiową, proponujemy, by wielkie zmiany zaczynać od tych całkiem małych.

Może na początek odświeżenie codziennego otoczenia, czyli, na przykład, sypialni? Albo kuchni? Tylko jak to zrobić niewielkim kosztem? Jeśli wciąż szukasz inspiracji, to właśnie znalazłaś!

„Wielka księga inspiracji” to królestwo osób, które cenią sobie samowystarczalność, inspirujące wyzwania, a słowo „hand-made” wywołuje na ich twarzy uśmiech. Książka ta zawiera ponad siedemdziesiąt pomysłów na to, jak sprawić, by nasze mieszkanie stało się miejscem jeszcze piękniejszym, cieplejszym, domowym… a to wszystko bez wydawania tak zwanych „miliona monet” :).

Autorki Olga Woźnicka, Anna Jakubska i Ewa Rokitnicka stworzyły niezwykły poradnik, dzięki któremu każdy może spędzić czas w kreatywny sposób, a przy okazji sprawić przyjemność sobie i innym domownikom. „Wielka księga inspiracji”, oprócz słownej instrukcji, zawiera także fotografie, które są pomocne podczas przygotowywania domowych gadżetów.

To jak, kawa wypita? Jesteś gotowa na małą-wielką zmianę?